TOP 3 oferty kredytowe banków - lipiec 2014

TOP 3 oferty kredytowe banków - lipiec 2014

Wakacje w pełni, szkoda zatem tracić czas na rozmyślanie o niespełnionych planach na urlop. Z roku na rok coraz trudniej wygospodarować wystarczające oszczędności na niezmiennie droższe wakacje. Niezależnie od tego jaki kierunek wybierzemy, zagraniczne kurorty czy miejscowości wypoczynkowe w kraju, koszta mogą stanowić barierę, której nie będziemy w stanie przekroczyć pomimo najlepszych chęci. Dzięki nowoczesnej bankowości każda osoba, która posiada regularne dochody oraz wystarczającą zdolność kredytową może ubiegać się o zadłużenie na miarę swoich możliwości finansowych. Kredyty gotówkowe są pod tym względem szczególnie atrakcyjne, gdyż to jedne z nielicznych pożyczek, które dają komfort zdobycia dodatkowych środków bez konieczności dokumentowania celu na jaki przeznaczymy pieniądze.

Osoby, które pilnie potrzebują gotówki mogą skorzystać z usług firm pożyczkowych tzw. parabanków. Są to produkty niezwykle proste i nie wymagające okazania pozytywnej historii kredytowej. Przywileje jakie oferują firmy związane są jednak z wysokimi kosztami – zarówno oprocentowaniem jak i dodatkowymi opłatami. Ponadto parabanki nie umożliwiają zaciągnięcia wysokich zadłużeń oraz długich okresów spłaty. Jeżeli jednak posiadamy możliwość otrzymania zgody kredytowej bez większego problemu powinniśmy zdecydować się na produkty bankowe, które są zdecydowanie korzystniejsze dla usługobiorców.

Poniżej przedstawiamy Państwu najlepsze z pośród aktualnych ofert kredytów gotówkowych. Są to usługi warte polecenia, szczególnie jeżeli decydując się na zadłużenie zależy nam na niewielkich kosztach, nie tylko oprocentowania długu ale także całości zobowiązania.

1. BNP Paribas Bank

Obecnie najniżej oprocentowany kredyt gotówkowy, który zachęca także promocją dotyczącą gwarancji najniższych kosztów kredytu w przypadku gdy inny bank zaoferuje lepsze warunki niż BNP. Podstawowe oprocentowanie zadłużenia wynosi 8,90% musimy jednak liczyć się z tym, że Paribas nakłada na kredytobiorcę prowizję w wysokości 3,90%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 12,00% i pod tym względem bank nie zajmuje pierwszego miejsca, musimy jednak mieć na uwadze "Gwarancję Najtańszego Całkowitego Kosztu Kredytu". Należy jednak pamiętać, że promocją objęte są kredyty przekraczające kwotę 20 000 złotych. Maksymalne zadłużenie na jakie konsument może liczyć posiadając wystarczającą zdolność kredytową to 150 000 złotych. Najdłuższy okres kredytowania to 7 lat, co daje możliwość dogodnego dostosowania rat.

2. PKO Bank Polski

Bardzo atrakcyjna usługa jednego z najbardziej znanych banków w Polsce – Mini Ratka na dowolny cel. PKO BP posiada wyższe oprocentowanie kredytu w wysokości 10,50% jednak nie zakłada żadnych opłat związanych z udostępnieniem kredytu w postaci prowizji. Całkowity koszt kredytu możemy określić jako 11,00% RRSO. Porównując zatem BNP oraz PKO, usługa Banku Polskiego jest tańsza i może okazać się lepsza jeżeli nasze zadłużenie nie przekroczy kwoty objętej promocją Paribas Banku. Ponadto pożyczka posiada atrakcyjny okres kredytowania, aż 96 miesięcy co daje niezwykłą szansę na wydłużenie spłaty kredytu i zwiększenie tym sposobem zdolności kredytowej. Maksymalną kwotą jaką oferuje bank jest 150 000 złotych.

3. Citi Bank Handlowy

Pożyczka gotówkowa w Citi Banku także należy do bardzo dobrych, tanich i warto zwrócić na nią uwagę podczas dokonywania wyboru najodpowiedniejszego zadłużenia. Oprocentowanie produktu wynosi 11,30%, usługobiorca nie jest obciążony kosztem prowizji lub marży, RRSO stanowi 13,50%. Atutem pożyczki jest zagwarantowane minimum formalności oraz szybki dostęp do środków – Citi zapewnia, że wypłaca je w ciągu jednego dnia. Najwyższą kwotą o jaką możemy ubiegać się w instytucji jest 120 000 złotych, natomiast maksymalnym okresem spłaty jest 7 lat.

Jeżeli potrzebujemy dodatkowej gotówki, a żaden inny sposób nie jest osiągalny, możemy bez większego problemu czy wyrzeczeń zaciągnąć tak pożądany kredyt. Jak możemy przekonać się koszty zadłużenia nie są obecnie bardzo wysokie i jeżeli dostosujemy odpowiednią kwotę zobowiązania oraz okres kredytowania, spłata przebiegnie bez komplikacji. Dzięki temu zapewnimy sobie zarówno dobrą pożyczkę jak i otrzymamy szansę na spełnienie do tej pory niespełnionych marzeń.

BNP Paribas

8.9%

PKO Bank Polski

10.5%

Citi Bank

11.3%