TOP 3 Najlepsze oferty kredytowe

TOP 3 Najlepsze oferty kredytowe

Najlepsze oferty kredytowe najczęściej należą do banków, które nieustannie walczą między sobą o nowych klientów. Choć ich usługi są znacznie tańsze niż pozostałych instytucji wciąż jest to dobra inwestycja, która przynosi ogromne zyski dzięki dużej ilości nowych usługobiorców. O tym, że z łatwością sięgamy po zadłużenia nie trzeba nikogo przekonywać, coraz prostsze procedury przyczyniają się do tego, że chętnie w ten sposób zdobywamy dodatkowe pieniądze. Kredyt gotówkowy na dowolny cel jest wygodny w swojej prostocie i zdecydowanie posiada więcej zwolenników niż wciąż popularne pożyczki w parabankach.

Przed wyborem zadłużenia należy jednak skutecznie przeanalizować oferty, które nas interesują. Nic nie jest tak niekorzystne jak nieodpowiednio dobrana usługa finansowa. Mając problemy z gotówką, niezależnie od powodów jakie nami kierują powinniśmy ostrożnie dobierać umowę kredytu, tak by wybrać najlepszy produkt, który nie stanie się w kolejnych miesiącach powodem kolejnych finansowych kłopotów.

Najlepsze oferty kredytowe?

Oferta kredytu gotówkowego zawsze musi być dostosowana do indywidualnych potrzeb kredytobiorcy. Jednak najważniejszą cechą jaką muszą spełniać najlepsze oferty kredytowe to jak najniższe oprocentowanie oraz przede wszystkim najniższy z możliwych całkowity koszt zobowiązania. W celu dokładnego ustalenia ile dana oferta kredytu kosztuje możemy porównać Rzeczywistą Roczną Stopę Procentową czyli tak zwane RRSO. To jeden z najpewniejszych sposobów, który umożliwia sprawdzenie czy nisko oprocentowana oferta nie wiąże się z wysokimi dodatkowymi opłatami.

Kredyty gotówkowe ranking – sierpień 2014

Przedstawiamy Państwu najlepsze oferty kredytowe bieżącego miesiąca, aktualizując ranking sugerowaliśmy się przede wszystkim całkowitymi kosztami kredytów i w ten sposób możemy porównać rzeczywiście najtańsze z dostępnych usług. Dodatkowo wyszczególniliśmy pozostałe istotne aspekty produktów bankowych, które mogą zaważyć na atrakcyjności wymienionych zadłużeń.

PKO Bank Polski

Najtańszy spośród kilkunastu kredytów gotówkowych, należy do doskonale znanego Banku Polskiego. To instytucja, która cieszy się dużym zaufaniem klientów i nieustannie zmienia swoje produkty, starając się spełniać kolejne warunki potencjalnych konsumentów.

 • RRSO kredytu to 11,00% - PKO nie przewiduje prowizji i nie wymaga opłat związanych z ubezpieczeniem kredytu, w połączeniu z niskim oprocentowaniem daje to najlepszy wynik w rankingu najlepszych ofert kredytowych.
 • Oprocentowanie w wysokości 10,50%.
 • Minimum formalności – wystarczy dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość oraz potwierdzenie o utrzymywaniu regularnego dochodu.
 • Wypłata gotówki następuje tego samego dnia w którym złożono wniosek o uznanie kredytu gotówkowego.
 • Wysokość kredytu w zależności od potrzeb kredytobiorcy od 1000 złotych do 150000 złotych.
 • Okres spłaty od 1 do 96 miesięcy można swobodnie dostosować do prywatnych możliwości finansowych.

BNP Paribas Bank

Drugie miejsce w zestawieniu ofert zajmuje kredyt gotówkowy Paribas Banku. To świetna oferta, szczególnie dla konsumentów, którzy są związani z bankiem i posiadają Konto Dobrze Dobrane, mogą oni liczyć na udział w promocji, która zapewnia najniższy koszt zadłużenia. Dla pozostałych klientów bank również przedstawia interesujące warunki umowy:

 • RRSO w wysokości 12,00%, jest to zatem niewiele wyższa kwota niż w przypadku Banku Polskiego, różnica to przede wszystkim prowizja która stanowi 3,90%.
 • Oprocentowanie zobowiązania wynosi tylko 8,90%.
 • Szybki dostęp do kredytowanych środków – najczęściej w ciągu tego samego dnia lub następnego dnia roboczego.
 • Kwota o jaką może ubiegać się kredytobiorca to od 1000 złotych do 150000 złotych.
 • Raty można rozłożyć na 84 miesiące, dodatkowo przy wcześniejszej spłacie kredytu zmniejszymy koszt należnych bankowi odsetek.

Citi Bank

Ostatni z pośród wymienionych banków to Bank Handlowy, który pomimo zamykania rankingu trzech najlepszych ofert kredytowych wciąż jest bardzo atrakcyjny oraz co najważniejsze tani.

 • RRSO zobowiązania wynosi 13,50%. Pożyczka pozbawiona jest opłat związanych z prowizją za udzielenie usługi i nie wymaga dodatkowego ubezpieczenia.
 • Oprocentowanie wynosi 11,30%.
 • Aby uzyskać pożyczkę wystarczy wypełnić minimum formalności.
 • Wypłata środków następuje tego samego dnia w którym otrzymamy decyzję o przyznaniu zadłużenia.
 • Najwyższa kwota o jaką może ubiegać się usługobiorca to 120000 złotych.
 • Spłatę kredytu można rozłożyć nawet na 84 miesięczne raty.

Powyższe produkty finansowe są przykładem na to, że wciąż mamy możliwość zaciągnąć kredyt gotówkowy, który będzie posiadać bardzo dobre warunki. Oczywiście pamiętajmy, że działających w Polsce banków jest z roku na rok coraz więcej i ofert nieustannie przybywa. Czasami więc ciężko zdecydować się na konkretne zadłużenie. Z naszą pomocą mogą jednak Państwo sprawdzić wyłącznie najlepsze oferty kredytowe, nie tracąc swojego cennego czasu na żmudne przeglądanie wszystkich, nawet tych najdroższych i znacznie mniej atrakcyjnych usług.

BNP Paribas

8.9%

PKO Bank Polski

10.5%

Citi Bank

11.3%