Oferta kredytu w zasięgu Twojej ręki

Oferta kredytu w zasięgu Twojej ręki

Potrzebujesz dodatkowej gotówki ale nie jesteś pewien czy bank przyzna Ci pozytywną decyzję kredytową. Pomożemy Ci określić jakie masz szanse na zobowiązanie i co zrobić aby bank uznał Cię za wiarygodnego kredytobiorcę. W łatwy sposób dowiesz się jak podwyższyć swoją zdolność kredytową i czego unikać by bez problemu spłacić zadłużenie. Dobra oferta kredytu gotówkowego nie jest trudna do zdobycia i my pokażemy Ci, że również Ty możesz z niej skorzystać.

Wybierz kredyt, który spełnia Twoje oczekiwania

Kredyt czy pożyczka powinna być produktem pomocnym – nie możemy podpisać umowy, która nie jest atrakcyjna i będzie oznaczała zbyt wysokie opłaty, szczególnie okołokredytowe. Może okazać się, że początkowo ciekawa oferta posiada szereg opłat, które znacznie zwiększą Twoje zobowiązanie.

Dobry kredyt to zadłużenie, które jest jak najbardziej spersonalizowane i nie jest usługą, która będzie oznaczać dla Ciebie wyłącznie trudny okres spłaty. Nawet jeżeli rzeczywiście pilnie potrzebujesz dodatkowych środków finansowych, nie decyduj się na kredyt, który nie spełnia Twoich wymogów.

Bądź świadomym kredytobiorcą

Przede wszystkim, decyduj się na kredyt w zasięgu Twoich możliwości. Jeżeli potrzebujesz pieniędzy i znasz kwotę jaką będziesz potrzebować nie zaciągaj wyższego zobowiązania. Istotne jest ustalenie na jaką miesięczną ratę Cię stać i nie przekraczanie tej granicy, która może narazić na to by miesięczne opłaty stanowiły zbyt wysoki procent miesięcznych dochodów.

Wyznacz odpowiedni termin spłaty kredytu. Jeżeli zależy Ci na niższej miesięcznej racie możesz wydłużyć ten okres i cieszyć się niskimi ratami, jednak zapłacisz więcej odsetek. Wielokrotnie jednak jest to jedyny sposób by uzyskać kwotę o jaką staramy się w banku, a oferta kredytu jest dla nas w ten sposób bardziej przystępna. Dodatkowo dłuższy okres kredytowania daje szansę na podwyższenie zdolności kredytowej, a to jak wiadomo jest jeden z najważniejszych wskaźników branych pod uwagę przy udzielaniu decyzji o przyznaniu konkretnej kwoty zobowiązania.

Oferta kredytu na dowolny cel jest w zasięgu Twojej ręki

Obecne wymagania banków wobec kredytobiorców są zminimalizowane. Kredyt gotówkowy można uzyskać wypełniając wyłącznie prosty wniosek i przedstawiając instytucji oświadczenie o zarobkach. Nie oznacza to jednak, że bank nie sprawdzi dokładnie naszej historii kredytowej i nie zechce przeanalizować tego ile ryzykuje oferując nam kredyt. By otrzymać zobowiązanie, a jednocześnie zwiększyć swoją zdolność kredytową, wystarczy spełnić kilka warunków.

Zwiększ swoje szansę na kredyt:

  • spłać wcześniejsze zobowiązania
  • rozwaz skorzystanie z opcji ubezpieczenia kredytu
  • wydłuż okres kredytowania
  • zrezygnuj z karty kredytowej i limitu na rachunku
  • wybierz raty równe przez cały okres kredytowania

BNP Paribas

8.9%

PKO Bank Polski

10.5%

Citi Bank

11.3%