Oferta kredytowa na kwiecień 2015

Oferta kredytowa na kwiecień 2015

Oferta kredytowa nie zawsze jednoznaczna jest z ukrytymi kosztami czy haczykami, które mają sprawić, że bank zarobi na Tobie więcej niż myślisz. Kredyt gotówkowy lub pożyczka może być wyjątkowo atrakcyjny pod warunkiem, że dowiesz się jak uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek i dzięki temu Twoje wydatki związane z kredytem będą niższe. Jeżeli nie posiadasz specjalistycznej wiedzy nie musisz od razu podchodzić negatywnie do dostępnych usług. By wybrać odpowiednie zadłużenie pomogą Ci narzędzia finansowe. Dzięki nim w łatwy i prosty sposób zweryfikujesz, które pożyczki na dowolny cel są warte zainteresowania.

Oferta kredytowa banków na bieżący miesiąc wyróżnia się niewielkim kosztem oprocentowania nominalnego. Po raz kolejny masz możliwość złożyć wniosek i nie zapłacić za zobowiązanie więcej niż to konieczne. Aktualne oferty są wyjątkowo dobre, szczególnie biorąc pod uwagę, że już od miesiąca stopy procentowe Narodowego Banku Polskiego utrzymują się na rekordowo niskim poziomie. Ma to wpływ na zdecydowanie niskie oprocentowanie nominalne. Jednak musisz uważać na dodatkowe koszta, które obecnie w wielu przypadkach mają wyrównać straty w zyskach instytucji. Unikaj zatem zadłużeń z wysoką prowizją, opłatami przygotowawczymi lub dostępnymi wyłącznie dla osób decydujących się na dodatkowe produkty finansowe banku.

Kwiecień 2015 – TOP 3 oferty miesiąca

Najnowszy ranking przygotowany jest dla wszystkich szukających najlepszej oferty. Z nami dowiesz się, w których bankach najtaniej otrzymasz gotówkę, której potrzebujesz. Przygotowując zestawienie najatrakcyjniejszych usług braliśmy pod uwagę zarówno oprocentowanie nominalne jak i pozostałe warunki umowy. Musisz jednak pamiętać, że dane zawarte w rankingu miesięcznym mogą różnić się z ofertą, która będzie przygotowana indywidualnie dla konkretnego Klienta.

Max Pożyczka Mini Ratka – PKO Bank Polski

Oprocentowanie Prowizja Maksymalna ilość rat Dodatkowe warunki
9,00% 2,00% 96
  • Możliwość ubezpieczenia
  • Bez konieczności zakładania rachunku z PKO BP
  • Stali Klienci banku mogą liczyć na dodatkowe promocje i obniżenie kosztów zadłużenia

Kredyt Gotówkowy – BNP Paribas Bank

Oprocentowanie Prowizja Maksymalna ilość rat Dodatkowe warunki
8,90% 3,90% 84
  • Możliwość ubezpieczenia zadłużenia
  • BNP Paribas nie wymaga od kredytobiorcy założenia rachunku w oddziale banku
  • Gwarancja niezmiennej raty przez okres obowiązywania umowy

Pożyczka Gotówkowa – Citi Bank Handlowy

Oprocentowanie Prowizja Maksymalna ilość rat Dodatkowe warunki
10,00% 4,00% 84
  • Kredytobiorca może ubezpieczyć swoje zobowiązanie
  • Oferta dostępna dla nowych oraz stałych Klientów instytucji
  • Bank gwarantuje szybką wypłatę środków

BNP Paribas

8.9%

PKO Bank Polski

10.5%

Citi Bank

11.3%