Najlepsze oferty kredytowe - to się opłaca

Najlepsze oferty kredytowe - to się opłaca

Twoje wydatki są coraz większe? Chcesz zaskoczyć rodzinę prezentami na święta? A może planujesz spędzić niezapomnianego sylwestra i już szukasz sposobów na to by zrealizować swoje plany? Co roku borykamy się z tym samym problemem. Okres przedświąteczny to dla nas przede wszystkim wiele wydatków. Niewiele osób może pozwolić sobie na to by w tym okresie nie martwić się o wręcz przeciekające przez palce pieniądze. Nie ma jednak powodów do tego by rezygnować z wymarzonych świąt i móc spędzić ten czas dokładnie tak jak tego pragniesz. Najlepsze oferty kredytowe oferują pieniądze na co tylko zechcesz, bez wydawania fortuny na wysokie odsetki. Jeżeli zastanawiasz się nad kredytem lub pożyczką, pomożemy Ci wybrać najtańszą ofertę.

Większy wybór – więcej wątpliwości

Decyzja o kredycie została podjęta. Chcesz otrzymać z banku dodatkowe pieniądze. I co dalej? W tym momencie musisz wybrać konkretną ofertę. To żmudny i długotrwały proces, który polega na przeglądaniu skomplikowanych i zawiłych ofert instytucji. Często wystarczy kilka minut by zacząć wątpić w to, że w gąszczu ofert znajdziemy dla siebie coś rzeczywiście atrakcyjnego. To, że rynek kredytów gotówkowych jest tak duży ma wady jak i zalety. Banki muszą konkurować o Klientów. Pamiętaj o tym i nie decyduj się na pierwsze lepsze zadłużenie. Lepiej sprawdzić kilka ofert, dowiedzieć się o nich więcej i podpisać umowę, która zachowa część pieniędzy w naszym portfelu.

Nie musisz jednak polegać wyłącznie na danych udostępnionych przez banki. Najlepsze oferty kredytowe opisywane są przez specjalistów. To łatwy sposób na zdobycie potrzebnych informacji bez spędzania wielu godzin w bankach lub na stronach instytucji.

Wypełnij wniosek online i zaoszczędź

Najlepsze oferty kredytowe dotyczą zadłużeń dostępnych przez internet. To coraz popularniejszy sposób rozpowszechniania pożyczek. Niemal wszystkie banki oferują swoje usługi online. To szansa na zminimalizowanie opłat okołokredytowych. Dla Klientów internetowych banki obniżają prowizje i dostosowują wnioski by ich rozpatrzenie trwało jak najkrócej. Dzięki temu pieniądze dostaniesz jeszcze szybciej – nawet w ciągu kilkunastu minut od zawarcia umowy.

Do wypełnienia formularza wystarczy przygotować dowód osobisty i wypełnić podstawowe pola dotyczące danych osobowych. W przypadku wątpliwości bank udostępnia infolinię, gdzie konsultanci są w stanie wyjaśnić Twoje problemy.

Spłacaj terminowo

Mając kredyt, pamiętaj, że budujesz swoją historię kredytową. Jeżeli uregulujesz zadłużenie bez żadnych problemów w przyszłości z łatwością uzyskasz zgodę na inne zobowiązanie finansowe. Banki dbają o to by ich Klienci byli wiarygodni i budowanie swojej pozytywnej historii kredytowej ma ogromne znaczenie – szczególnie gdy planujemy kredyt na wyższą kwotę. W przypadku problemów ze spłatą, zgłoś się do banku jeszcze zanim na Twoim rachunku będą zaległości w ratach. Doradca w instytucji z pewnością umożliwi rozwiązanie, które będzie dla Ciebie korzystne rozwiązanie m.in zmniejszenie rat kosztem wydłużenia okresu spłaty, tymczasowe wakacje w spłacie kredytu.

BNP Paribas

8.9%

PKO Bank Polski

10.5%

Citi Bank

11.3%