Marzec 2015 - porównanie ofert banków

Marzec 2015 - porównanie ofert banków

Kredyt gotówkowy może być dla Ciebie świetnym rozwiązaniem jeżeli szukasz produktu, który w szybki sposób pomoże Ci zdobyć pieniądze. Zadłużenie na dowolny cel możesz wykorzystać w taki sposób na jaki masz ochotę, a bank nie będzie wymagać od Ciebie żadnych wyjaśnień. To ogromny atut który spowodował, że większość udzielanych kredytów to właśnie zobowiązania gotówkowe. Polacy coraz chętniej po nie sięgają i przekonują się, że warto w kryzysowej sytuacji skorzystać z takiej formy pomocy finansowej. Kredyty gotówkowe wyróżniają się na tle innych zobowiązań tego typu – czyli znanymi pożyczkami typu "chwilówki", ze względu na znacznie niższa koszta.

Banki mogą obniżać koszty zobowiązań ponieważ nie ryzykują tak dużo jak firmy pożyczkowe. Instytucje sprawdzają swoich Klientów i na podstawie dobrej zdolności oraz historii kredytowej wydają decyzję o przyznaniu kredytu lub odmowie udzielenia takiej usługi. Firmy pożyczkowe nie sprawdzają pożyczkobiorców i udzielają zobowiązania praktycznie od ręki. Oznacza to jednak, że decydując się na pożyczkę musisz liczyć się z tym, że zapłacisz nie tylko wyższe odsetki ale także inne dodatkowe opłaty. Dlatego jeżeli szukasz sposobu by podreperować tymczasowo swój budżet zadbaj o to by koszt takiej usługi był jak najniższy.

Aktualne porównanie ofert banków

Dla wszystkich zainteresowanych przygotowaliśmy najnowsze porównanie ofert banków. Jeżeli właśnie teraz szukasz najlepszego kredytu gotówkowego, sprawdź w jakich bankach otrzymasz atrakcyjne warunki umowy. Pamiętaj, że opublikowane porównanie ofert banków ma charakter orientacyjny i każdy ranking należy dodatkowo przeanalizować pod kontem swoich możliwości.

PKO Bank Polski BNP Paribas Bank Citi Handlowy
Oprocentowanie 9,00% Oprocentowanie 8,90% Oprocentowanie 11,00%
Prowizja 2,00% Prowizja 3,90% Prowizja 3,50%
Bez konieczności zakładania konta osobistego Bez konieczności zakładania konta osobistego Bez konieczności zakładania konta osobistego
Maksymalna kwota 150 000,00 złotych Maksymalna kwota 150 000,00 złotych Maksymalna kwota 120 000,00 złotych
Raty równe, miesięczne Raty równe, miesięczne Raty równe, miesięczne
Maksymalny okres kredytowania – 96 miesięcy Maksymalny okres kredytowania – 84 miesięce Maksymalny okres kredytowania – 84 miesięce

Wybieraj produkty finansowe świadomie

Porównanie ofert banków z pewnością pomoże Ci wybrać usługę, która będzie dla Ciebie najkorzystniejsza. Warto również przed zawarciem umowy dopytać się o wszystkie szczegóły pracowników banku i przeczytać dokładnie umowę. Nie decyduj się na kredyt jeżeli masz wątpliwości dotyczące warunków jakie stawia Ci bank. Przede wszystkim nie podejmuj decyzji pod wpływem chwili i pamiętaj, że kredyt to usługa która będzie Ci towarzyszyć przez wiele miesięcy. Istotne jest zatem by w świadomy sposób decydować się na produkt, który będzie miał wpływ na Twój domowy budżet.

BNP Paribas

8.9%

PKO Bank Polski

10.5%

Citi Bank

11.3%