Maksymalna kwota kredytu gotówkowego - TOP 3 oferty

Maksymalna kwota kredytu gotówkowego - TOP 3 oferty

Wakacyjny okres zachęca do realizacji długo wyczekiwanych planów. Niezależnie od tego co jest naszym celem to właśnie teraz mamy czas i chęci by poświęcić uwagę na drobne lub większe przyjemności. Nawet jeżeli nie stać nas na spełnienie marzeń możemy sięgnąć po pomoc jaką pod tym względem oferują nam firmy pożyczkowe oraz banki. W przypadku parabanków powinniśmy z ostrożnie wybierać oferty i decydować się na zadłużenie tylko w przypadku gdy nie jesteśmy w stanie uzyskać środków z banku. Powszechnie wiadomo, że firmy pożyczkowe, choć chętnie przyznają gotówkę i nie wymagają praktycznie żadnych formalności są stosunkowo drogie w późniejszej spłacie. Kredyty gotówkowe są również łatwe w uzyskaniu i posiadają zminimalizowane formalności dodatkowo nie obciążają tak wysokimi kosztami spłaty. Szczególnie teraz gdy oprocentowanie utrzymuje się na bardzo niskim poziomie, co daje możliwość zaciągnięcia taniego zobowiązania bez obaw o dodatkowe koszty.

Kredyty gotówkowe, w przeciwieństwie do pożeczek w tzw. chwilówkach nie ograniczają się tylko do niewielkich kwot i kilkumiesięcznego okresu spłaty. Większość ofert daje możliwość elastycznego wyboru zadłużenia i jeżeli konsument posiada wystarczającą zdolnośc kredytową może liczyć nawet na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Są to pieniądze, w przypadku których tradycyjnye kredyty stawiają znacznie wyższe wymagania i ich procedury mogą być bardzo uciążliwe.

W artykule chcemy zaprezentować TOP 3 usługi kredytów gotówkowych, które zagwarantują niajtańsze zadłużenie z tych dostępnych na rynku finansowym, a przede wszystkim umożliwą wnisokowanie o bardzo duże kwoty bez podania konkretnego celu ich przeznaczenia.

PKO Bank Polski

  • Maksymalna kwota kredytu to 150 000 złotych.
  • RRSO wynosi zaledwie 11,00%. Pomimo nie najniższego oprocentowania – 10,50% bank PKO posiada najlepszą z ofert pod względem rzeczywistych kosztów kredytu.
  • Ponadto pożyczka na dowolny cel jest niezwykle prosta w uzyskaniu i w przypadku kwoty nie wyższej niż 23 000 złotych możemy wykazać naszą zdolność kredytową za pomocą 3 miesięcznego wyciągu z konta. Pieniądze kredytobiorca otrzymuje w ciągu jednego dnia, a okres spłaty można rozłożyć nawet na 96 rat.

BNP Paribas

  • Kredyt gotówkowy z najniższym oprocentowaniem nominalnym, 8,90%. Pomimo niższej stopy procentowej Bank Paribas jest na drugim miejscu z 12,00% rzeczywistą roczną stopą oprocentowania. W dużej mierze przyczynia się do tego prowizja 3,90% jaką pobiera bank z tytułu udzielenia zobowiązania. Maksymalną kwotą kredytową jest 150 000 złotych, a najdłuższy czas spłaty zobowiązania określony jest na 7 lat. Bank zapewnia, że miesięczna rata nie ulegnie zwiększeniu w trakcie spłaty zadłużenia, nawet jeżeli stopy procentowe zmienią swoje wartości na wyższe.

Citi Bank

  • Ostatni z kredytów gotówkowych w TOP 3, oferuje swoim klientom do 120 000 złotych.
  • Oprocentowanie kredytu wynosi 11,30%, jednak bank nie pobiera prowizji, dzięki temu RRSO wynosi zaledwie 13,50%. Citi Handlowy umożliwia korzystanie z środków w ciągu 1 dnia, a także ograniczone do minimum formalności – łącznie z wnioskiem kredytowym dostępnym online. Atrakcyjny jest także długi okres spłaty, wyznaczony przez bank na 84 miesięczne raty.

BNP Paribas

8.9%

PKO Bank Polski

10.5%

Citi Bank

11.3%