Kredyt gotówkowy ranking - najniższe oprocentowanie

Kredyt gotówkowy ranking - najniższe oprocentowanie

Decyzja o kredycie nie zawsze jest łatwa. Wiele osób wciąż uważa kredyt, szczególnie konsumencki za przykrą konieczność tylko w przypadku gdy to ostateczność i nie ma możliwości zdobycia gotówki w inny sposób. To w dużej mierze wynik tego, że często kredyt gotówkowy kojarzy się z pożyczkami parabankowymi, które są bardzo drogie i prowadzą wielokrotnie do problemów z wypłacalnością osób, które nieodpowiedzialnie zaciągają zadłużenia, których nie są w stanie spłacić. Należy jednak pamiętać, że oferta kredytowa w banku znacznie różni się od usług parabankowych i posiada korzystniejsze warunki. Są to sprawdzone produkty, które dzięki temu, że bank dokładnie określa zdolność oraz historię kredytową klienta, mogą być dużo tańsze niż znane już niemal każdemu "chwilówki".

 

Każde zadłużenie, zarówno w banku jak i prywatnej firmie pożyczkowej, jest usługą, za którą należy zapłacić i pieniądze, które otrzymamy w ramach kredytu gotówkowego lub pożyczki na dowolny cel, to środki, które następnie będziemy musieli zwrócić wraz z wyznaczonymi odsetkami. Są to jednak produkty, które mogą być nie tylko ostatnią "deską ratunku" ale także korzystną pomocą, pod warunkiem, że zdecydujemy się na odpowiednią usługę.

 

Aby jednak wybrać wśród kilkunastu ofert nie musimy godzinami przeglądać wielu ofert i zastanawiać się, który bank zaproponuje nam korzystny produkt, spełniający nasze oczekiwania. Jeżeli chcemy zaoszczędzić czas, a przede wszystkim pieniądze, wystarczy, że przejrzymy najlepsze oferty kredytowe w aktualnym rankingu kredytów na dowolny cel.

Kredyt gotówkowy ranking TOP 3

Poniżej prezentujemy ranking kredytów gotówkowych z wyróżnieniem na TOP 3 pożyczki, które posiadają najniższe oprocentowanie z dostępnych ofert na rynku. Oferty kredytowe są bardzo różnorodne i należy zdawać sobie sprawę z tego, że każdy bank stara się przyciągnąć jak najwięcej nowych klientów. W Polsce banków jest coraz więcej, dzięki czemu mamy również większy wybór i nie musimy decydować się na bank, z którym jesteśmy już związani min. rachunkiem osobistym lub innym produktem dostępnym w instytucji.

BNP Paribas Bank

Kredyt gotówkowy w Paribas Banku to obecnie zobowiązanie, które posiada najniższe oprocentowanie i dodatkowo umożliwia skorzystanie z Gwarancji Najtańszego Całkowitego Kosztu Kredytu czyli promocji dla klientów BNP z kontem osobistym. Warunkiem jaki stawia bank przed konsumentem, który chce uzyskać umowę na promocyjnych warunkach to zaciągnięcie zobowiązania wyższego lub równego 20 000 złotych.

 • Najniższe oprocentowanie wśród kredytów konsumenckich – zaledwie 8,90%.
 • Prowizja w wysokości 3,90%.
 • Maksymalna kwota o jaką może ubiegać się kredytobiorca to 150 000 złotych.
 • Okres kredytowania to 7 lat, oznacza to, że kredyt możemy spłacić w 84 ratach.

PKO Bank Polski

Max Pożyczka Mini Ratka w Banku Polskim to także jedna z najtańszych opcji kredytu gotówkowego w naszym kraju. Poza tym warto pamiętać, że PKO cieszy się wśród Polaków dużym zaufaniem i to bank, który dla wielu osób już od lat wiąże się z wszelkimi usługami finansowymi. Pomimo tego, że bank ma znaczącą pozycje na rynku, wciąż zabiega o nowych konsumentów i stara się, skutecznie konkurować także pod względem najniższego oprocentowania w rankingach kredytów gotówkowych.

 • Niskie oprocentowanie kredytu – 10,50%.
 • Prowizja za udzielenie zobowiązania – 0,00%.
 • Najwyższa kwota jaką możemy uzyskać z banku to 150 000 złotych.
 • Najdłuższy okres spłaty to 8 lat – aż 96 miesięcznych rat, co umożliwia zminimalizowanie kosztów raty.

Citi Bank

Pożyczka gotówkowa w Citi Banku Handlowym to również dobra usługa, która posiada bardzo niskie oprocentowanie i może stanowić dużą konkurencję dla pozostałych kredytów gotówkowych w rankingu. Atutem tego produktu jest dostęp do bezpłatnego programu korzyści, który obejmuje pomoc min. w trudnych sytuacjach – w tym medycznych lub awarii sprzętów domowych.

 • Oprocentowanie nominalne pożyczki wynosi 11,30%.
 • Brak prowizji – 0,00%.
 • Maksymalna kwota jaką udostępni pożyczkobiorcy bank to 120 000 złotych.
 • Najdłuższy termin spłaty to podobnie jak w przypadku BNP Paribas Banku 7 lat co daje możliwość rozłożenia rat na 84 miesiące.

Kredyt gotówkowy ranking – podsumowanie

Powyżej przedstawione kredyty na dowolny cel spełniają warunek jakim jest najniższe oprocentowanie i są wyróżnionymi usługami z pośród kilkunastu ofert z jakimi możemy spotkać się na polskim rynku. Dzięki temu, że wciąż nie wzrosła referencyjna stopa procentowa, możemy skorzystać z wyjątkowo korzystnych ofert kredytów co z pewnością jest ogromnym odciążeniem finansowym dla osób, które mają tymczasowe problemy z pieniędzmi i decydują się na zadłużenie gotówkowe. Przed podpisaniem umowy pamiętajmy, że najniższe oprocentowanie kredytu, a zarazem jego koszt, to najważniejsza cecha na jaką musimy zwracać uwagę i tylko dzięki temu zapewnimy sobie ogromny komfort w trakcie trwania umowy kredytowej.

BNP Paribas

8.9%

PKO Bank Polski

10.5%

Citi Bank

11.3%